Program zawodów

Minuta po minucie




13 LIPCA 2017 (Czwartek)

  • 12:00 - 18:00 - rejestracja w Biurze Zawodów
  • 12:00 - 18:00 - trasa Mistrzostw Polski dostępna do treningu

14 LIPCA 2017 (Piątek) – I dzień MISTRZOSTW POLSKI XCO 2017

  • 8:30 - 9:30 - rejestracja w Biurze Zawodów
  • 9:30 - odprawa techniczna (Młodzik, Młodziczka, Masters, Cyklosport)
  • 10:30 - start wyścigu Młodzików o Puchar Prezesa PZKol
  • 10:32 - start wyścigu Młodziczek o Puchar Prezesa PZKol
  • 11:30 - start kategorii Masters I, Cyklosport Kobiety, Cyklosport Mężczyźni
  • 13:00 - start kategorii Masters II, III, IV i Masters Kobiety
  • 14:30 - dekoracja

14 LIPCA 2017 (Piątek) – MISTRZOSTWA POLSKI XCR 2017

  • 14:30 - 15:30 - przyjmowanie zgłoszeń / oficjalny trening
  • 15:30 - odprawa techniczna (Sztafety)
  • 16:30 - start wyścigu głównego o Mistrzostwo Polski MTB XCR
  • 17:45 - start Młodzieżowych Sztafet Mieszanych (Junior Młodszy/Juniorka Młodsza)
  • 18:30 - dekoracja drużyn
  • 18:45 - konferencja prasowa

15 LIPCA 2017 (Sobota) – MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW MTB XC

  • 8:00 - 10:00 - rejestracja w Biurze Zawodów
  • 10:30 - Mistrzostwa Polski Amatorów MTB XC - Mężczyźni: rocznik 1999-2002, rocznik 1988-1998, rocznik 1978-1987, rocznik 1968-1977, rocznik 1967 i starsi - Kobiety Open (rocznik 1999 i starsze)
  • 12:00 - dekoracja

15 LIPCA 2017 (Sobota) - II dzień MISTRZOSTW POLSKI XCO 2017

  • 11:30 - 13:00 - rejestracja w Biurze Zawodów
  • 13:30 - odprawa techniczna
  • 14:30 - start wyścigu Juniorów Młodszych o Puchar Prezesa PZKol
  • 16:30 - start wyścigu Juniorek Młodszych o Puchar Prezesa PZKol
  • 18:00 - dekoracja kategorii Junior Młodszy i Juniorka Młodsza
  • 18:30 - konferencja prasowa

16 LIPCA 2017 (Niedziela) - III dzień MISTRZOSTW POLSKI XCO 2017

  • 8:00 - 9:00 - rejestracja w Biurze Zawodów
  • 8:30 - odprawa techniczna
  • 9:30 - start kategorii Juniorka
  • 11:15 - start kategorii Junior
  • 13:30 - start kategorii Kobiety Open (Elita+U23)
  • 15:30 - start kategorii Mężczyźni Open (Elita+U23)
  • 17:45 - dekoracja kategorii Juniorka, Junior, U23, Elita
  • 18:15 - konferencja prasowa